Suci: Naumov (Rusija), Bianco (Italija).

Mladost: Jurlina, Radu (1), Miloš (1), Čagalj, Ćuk (2), Petković(2), Anzulović (1), Lazić (2), Bajić (1), Biljaka (1), Buljubašić, Herceg, Sučić.

Jadran: Anić, Kunac (2), Zović, Krapić (1), Z. Butić (1), Delić (2), Power, Popović (1), Visković (1), Milardović, Šetka (4), Kovačić, Podrug.

Peterci: Mladost 1 od 1, Jadran 2 od 2

Igrač više: Mladost 4 od 12, Jadran 3 od 14,

Do nove velike pobjede stigao je Jadran u Ligi prvaka, prve gostujuće, pala je u Zagrebu Mladost, konačni rezultat je 12:11 za splitske vaterpoliste.

Fantastično je Jadran otvorio utakmicu i prvu četvrtinu završio s čak 5:2 u svoju korist. No, mladostaši su se oporavili i u samo nekoliko minuta serijom od 4:0 oni poveli 6:5. Zvuči nevjerojatno, ali druga četvrtina opet je završila 5:2, ali sada za domaćine te se u treću dionicu ušlo sa 7:7.

U toj trećoj četvrtini Mladost se uspjela odvojiti, dobili su taj period s 3:1 i u zadnjih osam minuta ušli su s vodstvom 10:8.

U zadnjoj četvrtini Jadran je dominirao, igrali su Splićani fantastičnu obranu, a predvođeni kapetanom Anđelom Šetkom konkretni u napadu. Butić je iz peterca doveo Jadrana u vodstvo od 11:10 dvije minute i 52 sekunde prije kraja, a točno minutu kasnije poravnao je Ćuk. Gol za novo vodstvo Jadrana od 12:11 zabio je Šetka. Mladostašima je ostalo manje od minute i pol za preokret.

– Imali smo jednu “crnu rupu”, ne znam zašto. Pustili smo da se vrate u utakmicu. Na kraju su moji igrači pokazali karakter, glad za pobjedom i na kraju smo pobijedili zasluženo. Ovo je dobar znak, izgubili smo četiri utakmice s golom razlike. Dokazali smo se još jednom. U idućem kolu idemo u Dubrovnik protiv Juga, čeka nas još puno izazova – kazao je trener Jadrana Ivan Asić.