Jadran – Mornar Brodospas 13:11 (3:4, 5:5, 3:1, 2:1)

Jadran: Podrug, Burić (3), Marinić-Kragić (3), Bego, Z. Butić, Pejković, Milardović, Pavlović (1), Bušelić, Delić (2), Šetka (2), A. Dužević (2), Čelar, Janković.

Mornar Brodospas: Kordić, R. Akrap (2), Omrčen, Vrdoljak (1), Solje, Jakovčević (1), Buzdovačić (1), D. Akrap (2), D. Butić (2), Uvodić (1), Božan, Carev, Kasum, L. Dužević (1).

Peterci: Jadran 2 od 4, Mornar Brodospas 1 od 2

Igrač više: Jadran 5 od 11, Mornar Brodospas 8 od 13

Jadran je u u polufinalu Prvenstva Hrvatske, u srijedu ih u Zagrebu čeka prva polufinalna utakmica protiv Mladosti.

U uzvratnu su utakmicu četvrtfinala protiv Mornar Brodospasa igrači Jadrana ušli ipak pomalo opušteno, s devet golova viška iz prve utakmice. Bila je to prednost koja se realno nije mogla ugroziti, pa makar sportaši žele pobijediti u svakoj utakmici, čini se da je ovdje podsvijest ipak učinila svoje.

S druge strane mornarevci su „nanjušili” priliku i igrali odlično, realizacija im je bila na razini, zabijali su Roko i Duje Akrap, Domagoj Butić…

Pokušavali su jadranaši ubaciti u brzinu više tijekom dvoboja, ali teško je bilo odraditi to „u hodu”.

Mornar je tako stalno vodio gol, dva, a tek tri minute prije kraja treće četvrtine Jadran je pogotkom Rina Burića izjednačio na 10:10.

Minutu prije isteka treće četvrtine Roko Akrap faulirao je Antonia Duževića, suci su svirali peterac za „domaće” kojeg je realizirao Šetka za vodstvo Jadrana 11:10.

Gol za 13:10 zabio je mladi Antun Pavlović, to je njegov prvi seniorski gol u seniorskom debiju.