Mornar: Podrug, R. Akrap, Kreković (1), Solje (1), Ćalić, D. Akrap (2), Buzdovačić (1), Pavlović, Jakovčević, Jerković (2), Krolo, Ban, Kordić, D. Butić.

Jadran: Anić, Burić, Bego, Krapić, Z. Butić (1), Pejković (1), Power, Vrdoljak (1), Visković (1), Delić (1), Šetka (2), Dužević (1), Sučić, Borovčić-Kurir.

Peterci: Mornar 1 (1), Jadran 1 (1).

Igrač više: Mornar 2 od 6, Jadran 6 od 11.

U teškoj i tvrdoj utakmici, borbenoj, Jadran je pobijedio gradskog rivala Mornara 9:7. Formalni domaćini mornarevci poveli su 3:1, Jadran je izjednačio na 3:3, a nakon dvije četvrtine vodio 6:4.

U zadnjoj četvrtini do kraja je bilo neizvijesno, Mornar je stigao na 7:8, imao dva napada za izjednačenje, no Jadran je utakmicu prelomio golom Viskovića za 9:7.

• Uvijek je s njima teško, napaljeni su, igra se čvrsto. Nama je bilo bitno da pobjedimo. Zadnje vrijeme, nije tajna, ne igramo najbolje, obrana nam nije na razini, primali smo puno golova, sada smo evo konačno primili mali brooj pogodaka, ostavili smo suparnika na sedam i moramo i dalje raditi na tom segmentu igre – rekao je Ante Visković.