Raspored prvenstva A1- grupa REGIONALNE VATERPOLO LIGE  za sezonu 2019/2020

1. KOLO – 21. 09. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
VK ŠABAC – PRIMORAC
JADRAN ST – JADRAN CARINE HN
PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA
JUG CO – VK BUDVA
HAVK MLADOST – MORNAR BS

2. KOLO – 28. 09. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
VK ŠABAC – JADRAN ST
PRIMORAC – MORNAR BS
VK BUDVA – HAVK MLADOST
CRVENA ZVEZDA – JUG CO
JADRAN CARINE HN – PARTIZAN

3. KOLO – 05. 10. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
HAVK MLADOST – CRVENA ZVEZDA
MORNAR BS – VK BUDVA
JUG CO – JADRAN CARINE HN
PARTIZAN – VK ŠABAC
JADRAN ST – PRIMORAC

4. KOLO – 12. 10. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
JADRAN CARINE HN – HAVK MLADOST
VK ŠABAC – JUG CO
JADRAN ST – PARTIZAN
PRIMORAC – VK BUDVA
CRVENA ZVEZDA – MORNAR BS

5. KOLO – 23. 10. 2019. (srijeda)
GRUPA „A 1“
JUG CO – JADRAN ST
PARTIZAN – PRIMORAC
VK BUDVA – CRVENA ZVEZDA
MORNAR BS – JADRAN CARINE HN
HAVK MLADOST – VK ŠABAC

6. KOLO – 26. 10. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
JADRAN CARINE HN – VK BUDVA
PRIMORAC – CRVENA ZVEZDA
VK ŠABAC – MORNAR BS
JADRAN ST – HAVK MLADOST
PARTIZAN – JUG CO

7. KOLO – 02. 11. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
CRVENA ZVEZDA – JADRAN CARINE HN
MORNAR BS – JADRAN ST
HAVK MLADOST – PARTIZAN
JUG CO – PRIMORAC
VK BUDVA – VK ŠABAC

8. KOLO – 16. 11. 2019. (subota)
GRUPA „A 1“
PARTIZAN – MORNAR BS
JUG CO – HAVK MLADOST
PRIMORAC – JADRAN CARINE HN
VK ŠABAC – CRVENA ZVEZDA
JADRAN ST – VK BUDVA

9. KOLO – 01. 02. 2020. (subota)
GRUPA „A 1“
MORNAR BS – JUG CO
VK BUDVA – PARTIZAN
JADRAN CARINE HN –VK ŠABAC
CRVENA ZVEZDA – JADRAN ST
HAVK MLADOST – PRIMORAC

08. 02. 2020. (subota)
GRUPA „A 1“
1. kolo doigravanja (grupa od 1. do 5. mjesta)
1. kolo doigravanja (grupa od 6. do 10. mjesta)

15. 02. 2020. (subota)
GRUPA „A 1“
2. kolo doigravanja (grupa od 1. do 5. mjesta)
2. kolo doigravanja (grupa od 6. do 10. mjesta)

29. 02. 2020. (subota)
GRUPA „A 1“
3. kolo doigravanja (grupa od 1. do 5. mjesta)
3. kolo doigravanja (grupa od 6. do 10. mjesta)

07. 03. 2020. (subota)

GRUPA „A 1“
4. kolo doigravanja (grupa od 1. do 5. mjesta)
4. kolo doigravanja (grupa od 6. do 10. mjesta)

11. 03. 2020. (srijeda)
GRUPA „A 1“
5. kolo doigravanja (grupa od 1. do 5. mjesta)
5. kolo doigravanja (grupa od 6. do 10. mjesta)

_________________________________________________________________________________
FINAL FOUR:
– 03. 04. 2020. (petak) DVIJE POLUFINALNE UTAKMICE
– 04. 04. 2020. (subota) FINALNA UTAKMICA