Zagrebačka Mladost pobijedila je Jadrana rezultatom 11:7 u polufinalu Regionalne lige i igrat će u subotnjem finalu od 17 sati protiv Juga CO. Ključni se detalj utakmice dogodio sredinom druge četvrtine, Mladost je vodila 3:2 i imala peterac kojeg je promašio Miloš Ćuk, no suci su dosudili da je Anđelo Šetka ometao izvođača. Gola nije bilo, ali je Šetka, Jadranov kapetan, isključen s pravom zamjene.

Sasvim je to poremetilo splitske vaterpoliste te je Mladost u treću četvrtinu ušla s vodstvom 5:2.

Ipak, Jadran je bez svog kapetana uspio zabiti dva gola u nizu, prvo Kovačić, potom Kunac i bilo je samo 5:4 za zagrebačku momčad.  No, Mladost je tu treću četvrtinu dobila s 4:3 i u zadnju dionicu ssureta ušla s vodstvom 9:5.

Jadran je u trećoj četvrtini zbog trećeg isključenja ostao i bez Delića, a u Zagreb nije ni doputovao Zvonimir Butić kojemu je u utakmici protiv Solarisa puknuo bubnjić. Sa skraćenom rotacijom jadranaši su se borili koliko su mogli, ali nije bilo ni sreće, pogodili su niz stativa, a vratar Mladosti Ivan Marcelić imao je briljantnu večer.