Jadran Split i Jug Dubrovnik u finalu Kupa Hrvatske. U polufinalna utakmica između Jadrana i Primorja iz Rijeke Jadran je ušao borbeno i snažno, ali se Riječani nisu predavali do samog kraja.

Nakon izjednačenja u 11 minuti na 4:4 Jadran je iskazao svu svoju snagu i kvalitetu igre i u četiri minute postigao četiri pogotka, te osigurali vodstvo za 8:4 vodstvo koje mu je dalo snagu da do kraja utakmice budu u prednosti.

Utakmica bez velikih iznenađenja iako se Primorje borilo do zadnje minute, svaki put kada bi se približio Jadranu, Jadran bi pojačao tempo i doveo do prednosti od 3-4 gola razlike. Prednost koju su čuvali i sačuvali sve do minutu prije kraja (15:12). U zadnjih 60 sekundi, Primorje je uspjeli ublažiti poraz, te je Jadran pobijedio rezultatom 15:14 i osigurao finale Kupa Hrvatske.

Jadran Split – Primorje EB 15:14

ZADAR Bazen u Višnjku.

Suci: Vlaho Radičević i Tomislav Copić. Delegati: Milan Grbin i Robert Jambrović.

JADRAN SPLIT: Anić (6 obrana), Čagalj, Marinić Kragić (2), Butić (1), Pejković (1), Bukić (4), Kharkov (2), Radović (1), Vrlić (2), Fatović (1), Dužević (1), Marcelić, Gruwell. Trener: Jure Marelja.

PRIMORJE EB: Čubranić (12 obrana), Babić, Kadivec, Tončinić, Brubnjak (2), Brguljan (1), N. Čubranić (2), Babić, G. Burburan (2), Riele (3), Crippa (3), Paparić (1), Jurić, Vuković. Trener: Igor Hinić.

Igrač više: Jadran (ST) 8/19, Primorje EB 4/13

Peterci: Primorje EB 4/4

Četvrtine: 3:3, 5:3, 5:4, 2:4.