Suci: Filippo Gomez (Italija), Gernot Haentschel (Njemačka).
Jadran: Podrug, Burić (1), Marinić-Kragić (3), Čagalj, Butić (2), Pejković, Dodoja, Harkov (3), Delić (1), Dobud, Šetka (2), Dužević, Anić.
Barceloneta: Lopez Pinedo, Famera (1), Granados (1), Munarriz (1), De Toro (1), Larumbe, Pavillard (3), Fernandez (2), Asensio (1), Perrone (3), Biel (1), Bustos (1), Aguirre.
Peterci: Jadran , Barceloneta 3 (1)
Igrač više: Jadran 7 od 13, Barceloneta 3 od 5
Već u prvoj minuti Jadran je poveo golom Harkova iz kontranapada. Nekoliko odličnih obrana skupio je potom Mate Anić, da bi u petoj minuti Marinić-Kragić povisio na 2:0. Vodio je Jadran i 3:1, a onda “akcija 7-8-9-10” gostiju. Igrači s tim brojevima na kapicama, Pavillard, Fernandez, Asensio i Perrone, su u nešto više od dvije minute preokrenuli na 5:3 za goste.
Narasla je potom prednost gostiju i  na 7:3…
U trećoj četvrtini svakako valja istaknuti dvije obrane peteraca Mate Anića.

U završnih pet minuta gosti su ušli s vodstvom 14:10, no s tri uzastopna pogotka eto jadranaša na 13:14, no ništa od preokreta.