Poraz od Sabadella

Sabadell – Jadran 9:8

(3:1, 0:3, 3:3, 3:1)

Sabadell – Gradski bazen. Utakmica 1. kola kvalifikacijskog turnira LEN Eurokupa.

Sabadell: Bejar, Pegado, Surribas, Guillena, Carne (4), F. Calatrava (1), Valverde (1), R, Calatrava, Point (1), Ubović (1), Escribano (1), Saez, Fuentes.

Jadran: Podrug, Burić (2), Marinić-Kragić, Bego, Z. Butić (1), Pejković, Milardović (2), Stojanac, Bušelić, Delić, Šetka (3), Dužević, Čelar.

Peterci: Sabadell -, Jadran 5 (5)

Igrač više: Sabadell 3 od 10, Jadran 1 od 8.

Malo je nedostajalo da Jadran pobjedom otvori kvalifikacije LEN Eurocupa, no domaći Sabadell bio je bolji u odlučujućim trenucima. Jadran je loše otvorio utakmicu, Sabadell je poveo 3:0, a Jadrana je na listu iz peterca upisao Milardović smanjivši na 3:1. Prva četvrtina je završila tim rezultatom, a Splićani su odlično otvorili drugu dionicu. Burić je iz igre zabio za 3:2, a iz peterca je izjednačio kapetan Šetka. Odličnu četvrtinu Jadran je zaključio još jednim golom iz peterca, zabio je Zvonimir Butić i Splićani su s plus jedan otišli na poluvrijeme.

Ista je prednost ostala i nakon treće četvrtine u kojoj smo vidjeli šest golova, po tri na svakoj strani.

Tu zadnju četvrtinu bolje su otvorili domaći, poveli 8:7, a onda je Šetka iz još jednog peterca izjednačio. No, minutu i 28 sekundi do kraja Nemanja Ubović pogodio je za 9:8.

Iz grupe u Sabadellu dalje idu dva kluba Jadran danas igra protiv moskovskog Dinama, a u nedjelju kontra Steaue iz Bukurešta.

KVALIFIKACIJE EUROCUPA – LIVESTREAM

Danas naši seniori startaju s kvalifikacijama Eurocupa, koje se igraju u Sabadell-u.

Utakmice možete pratiti preko livestreama na LEN.eu | Ligue Européenne de Natation – Ligue Européenne de Natation

Raspored utakmica je sljedeći:

Petak, 04.12.2020., ASTRALPOOL CN SABADELL – VK JADRAN SPLIT 18:30 h

Subota, 05.12.2020., VK JADRAN SPLIT – DYNAMO MOSKOW 11:00 h

Nedjelja, 06.12.2020., STEAUA BUCHAREST – VK JADRAN SPLIT 11:00 h

Dvije prvoplasirane momčadi nastavljaju natjecanje u osmini finala.

Sretno!!!

KVALIFIKACIJE EUROCUPA

U srijedu, 02.12.2020., Jadranaši kreću na put u Sabadell gdje ih očekuju kvalifikacije Eurocupa.

Raspored susreta je sljedeći:

Dvije prvoplasirane momčadi nastavljaju natjecanje dalje u osmini finala.

Jadranaši, sretno!

Obustava treninga za sve mlađe kategorije

Sukladno odluci Stožera civilne zaštite, treninzi za sve mlađe kategorije se prekidaju do 21.12.2020.

Jadran izborio Final Four Kupa Hrvatske

Vaterpolisti Jadrana završili su kvalifikacijski turnir Kupa Hrvatske zauzevši drugo mjesto. Time su izborili plasman na Final Fouru koji je, zasad, planiran 23. i 24.01.2021. U polufinalu Jadranaše čeka momčad Juga.