Raspored prvenstva A1- grupa REGIONALNE VATERPOLO LIGE za sezonu 2018./2019.

 

 

1. KOLO – 13. 10. 2018. (subota)

 

JUG CO – VK ŠABAC
HAVK MLADOST – CRVENA ZVEZDA
JADRAN CARINE HN – PRIMORAC
JADRAN ST – OVK POŠK
MORNAR BS – PARTIZAN RFB

 

2. KOLO – 20. 10. 2018. (subota)

JUG CO – HAVK MLADOST
VK ŠABAC – PARTIZAN RFB
OVK POŠK – MORNAR BS
PRIMORAC – JADRAN ST
CRVENA ZVEZDA – JADRAN CARINE HN

 

3. KOLO – 27. 10. 2018. (subota)

 

MORNAR BS – PRIMORAC
PARTIZAN RFB – OVK POŠK
JADRAN ST – CRVENA ZVEZDA
JADRAN CARINE HN – JUG CO
HAVK MLADOST – VK ŠABAC

 

4. KOLO – 10. 11. 2018. (subota)

 

CRVENA ZVEZDA – MORNAR BS
JUG CO – JADRAN ST
HAVK MLADOST – JADRAN CARINE HN
VK ŠABAC – OVK POŠK
PRIMORAC – PARTIZAN RFB

5. KOLO – 17. 11. 2018. (subota)

JADRAN ST – HAVK MLADOS
JADRAN CARINE HN – VK ŠABAC
OVK POŠK – PRIMORAC
PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA
MORNAR BS – JUG CO

 

6. KOLO – 24. 11. 2018. (subota)

CRVENA ZVEZDA – OVK POŠK
VK ŠABAC – PRIMORAC
JUG CO – PARTIZAN RFB
HAVK MLADOST – MORNAR BS
JADRAN CARINE HN – JADRAN ST

 

7. KOLO – 01. 12. 2018. (subota)

PRIMORAC – CRVENA ZVEZDA
PARTIZAN RFB – HAVK MLADOST
MORNAR BS – JADRAN CARINE HN
JADRAN ST – VK ŠABAC
OVK POŠK – JUG CO

 

8. KOLO – 15. 12. 2018. (subota)
JADRAN CARINE HN – PARTIZAN RFB
JADRAN ST – MORNAR BS
VK ŠABAC – CRVENA ZVEZDA
JUG CO – PRIMORAC
HAVK MLADOST – OVK POŠK

 

9. KOLO – 12. 01. 2019. (subota)

PARTIZAN – JADRAN ST
OVK POŠK – JADRAN CARINE HN
CRVENA ZVEZDA – JUG CO
PRIMORAC – HAVK MLADOST
MORNAR BS – VK ŠABAC

 

10. KOLO – 19. 01. 2019. (subota)

VK ŠABAC – JUG CO
CRVENA ZVEZDA – HAVK MLADOST
PRIMORAC – JADRAN CARINE HN
OVK POŠK – JADRAN ST
PARTIZAN RFB – MORNAR BS

 

11. KOLO – 26. 01. 2019. (subota)

HAVK MLADOST – JUG CO
PARTIZAN RFB – VK ŠABAC
MORNAR BS – OVK POŠK
JADRAN ST – PRIMORAC
JADRAN CARINE HN – CEVENA ZVEZDA

 

12. KOLO – 02. 02. 2019. (subota)

PRIMORAC – MORNAR BS
OVK POŠK – PARTIZAN RFB
CRVENA ZVEZDA – JADRAN ST
JUG CO – JADRAN CARINE HN
VK ŠABAC – HAVK MLADOST

 

13. KOLO – 09. 02. 2019. (subota)

MORNAR BS – CRVENA ZVEZDA
JADRAN ST – JUG CO
JADRAN CARINE HN – HAVK MLADOST
OVK POŠK – VK ŠABAC
PARTIZAN RFB – PRIMORAC

14. KOLO – 16. 02. 2019. (subota)

HAVK MLADOST – JADRAN ST
VK ŠABAC – JADRAN CARINE HN
PRIMORAC – OVK POŠK
CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN RFB
JUG CO – MORNAR BS

 

15. KOLO – 23. 02. 2019. (subota)

OVK POŠK – CRVENA ZVEZDA
PRIMORAC – VK ŠABAC
PARTIZAN RFB – JUG CO
MORNAR BS – HAVK MLADOST
JADRAN ST – JADRAN CARINE HN

 

16. KOLO – 02. 03. 2019. (subota)

CRVENA ZVEZDA –PRIMORAC
HAVK MLADOST – PARTIZAN RFB
JADRAN CARINE HN – MORNAR BS
VK ŠABAC – JADRAN ST
JUG CO – OVK POŠK

 

17. KOLO – 09. 03. 2019. (subota)

PARTIZAN RFB – JADRAN CARINE HN
MORNAR BS – JADRAN ST
CRVENA ZVEZDA – VK ŠABAC
PRIMORAC – JUG CO
OVK POŠK – HAVK MLADOST

 

18. KOLO – 20. 03. 2019. (srijeda)

JADRAN ST – PARTIZAN RFB
JADRAN CARINE HN – OVK POŠK
JUG CO – CRVENA ZVEZDA
HAVK MLADOST – PRIMORAC
VK ŠABAC – MORNAR BS

 

_________________________________________________________________________________

FINAL FOUR:

– 30. 03. 2019. (subota) DVIJE POLUFINALNE UTAKMICE

– 31. 03. 2019. (nedjelja) FINALNA UTAKMICA